BK ResourcesBK Resources BKF-DMSAPR-WB-AF12-G Pre-Rinse Faucet Assembly, with Add On Faucet
Optiflow Swing Arm Pre-Rinse Assembly, single hole deck mount, 29-1/2"H riser with 13" solid swing arm, 12" Add-On faucet, triple-ply hose rated to 300 PSI, 12" wall bracket, 1/4 turn ceramic cartridges, color-coded hot & cold indicators, 1/2" female inlets, lead free, ANSI/NSF 61